Kvalitní nábytek online

chodby koberce

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Lepší možnosti výběru platby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Koberce -

Moderní a kvalitní koberce do všech interiérů. Široká nabídka koberců za super ceny. Na výběr jsou koberce luxusní, koberce vyřezávané, koberce 3D, koberce jednobarevné a další.

koberce do předsíně -

Textil a koberce Obývací pokoje Ložnice Koupelny Závěsy Koberce a rohožky Kuchyň Předsíň a doplňkový nábytek Nábytek do předsíně Botníky Panely Rohožky Do Předsíňe - Nábytek do předsíně (3) víno regály do domácnosti na kolečkách regály do garáže roho

Koberce běhouny. Šíře 60, 80, 100, 120 cm | najdějte v ...

Koberce běhouny v metráži: do chodby, do kuchyni, do pokojů nebo na schody, levné nebo luxusní, umělé nebo vlněné, klasické nebo moderní. Na přání obšíváme. U vybraných běhounů je protiskluzový podklad.

šíře chodby -

Jak už název napovídá, zátěžové koberce najdou své uplatnění ve vysoce zatěžovaných prostorech, jako jsou například chodby, vyznačují se tedy vysokou odolností a nepoškodí je ani častý pohyb kolečkové židle. Kromě praktičnosti však zátěžové koberce n

Koberce -

Dětské koberce. Velmi oblíbené koberce do dětských pokojů jsou koberce s potiskem silnice nebo města. Koberec lze položit celoplošně po celé podlaze v pokoji nebo zmenšit na požadovaný rozměr, okraje obšít a použít jako kusový koberec.

Koberce - mnoho atraktivních variatn nyní se slevou až 70 ...

Podobné je to i s kobercem v ložnici ‒ po příjemné noci se nechceme vzbudit do studené reality, ale spíše si hýčkat nohy v příjemném teple koberce. V místnostech s vysokou návštěvností, jako jsou haly nebo chodby, se perfektně uplatní běhouny.

Podlahy -

Kamenné koberce Kamenný koberec TopStone je směsí unikátního certifikovaného pojiva EpoStone a přírodních říčních (frakce 2-8 mm) či drcených mramorových kamínků (frakce 2-4 a 4-7 mm).

- Home page

Rozmanitost Nejširší nabídka nábytku a doplňků v České republice. Na najdete širokou nabídku produktů z masivu, z nichž můžete čerpat inspirace pro Vaše bydlení.

Bílý koberec - elegantní doplněk se slevou až 70 % | WESTWING

Do haly, chodbyči kuchyně, tedy není příliš vhodný. Bílé koberce se nejlépe hodí do obývacích pokojů a hlavně ložnic, kde nejsou tolik zatěžované. Bílý koberec: jaký materiál? Už jste si ujasnili, že bílý koberec je přesně to, co ve vašem interiéru s

Kamenný koberec PIEDRA, kamínkový koberec a oblázková dlažba

Kamenný koberec PIEDRA Kamenné koberce, mramorový koberec, kamínkový koberec, oblázková dlažba nebo též kamínky s pryskyřicí či litá dlažba to jsou nejčastěji užívané lidové názvy našeho povrchu.